אודות

כאשר הטבע משמש השראה למדע

הסיפור שלנו

בשנת 2003, הקימו, האחיות אביוארדי, את מרפאת השיניים הראשונה שלהן, במטרה להגשים את חזונן ולהפוך את הביקור במרפאת השיניים לחוויה נעימה, נטולת פחד וכאב. במהרה, הקליניקות שלהן גדלו, והפכו לאחת מקבוצות רפואת השיניים המובילות בעולם. המקימות זכו בפרסים בינלאומיים, כמו גם בפרסים עבור הטכנולוגיה פורצת הדרך בה השתמשו לרפא תסמינים ראשוניים של עששת ללא שימוש במקדחה, בה משתמשים כיום, מומחים רבים.

עם הצלחת הקליניקות שלהן, החליטו האחיות, להנגיש את הטכנולוגיה המהפכנית לקהל הרחב על ידי שילובה בשגרת היגיינת הפה היומית – vVARDIS.

המטרה של vVARDIS היא לייצר היגיינת פה יומית ייחודית לשימוש ביתי, להשגת חיוך בוהק לאורך זמן וחיים נטולי מקדחות לדורות הבאים. כל המוצרים מיוצרים בשוויץ, מגובים במדע, טבעוניים, נקיים, וברי קיימא.

הטכנולוגיה הבינלאומית, עם הפטנט הרשום, משנה את פני רפואת השיניים והיגיינת הפה. ניתן להשוות אותה לקרם פנים אשר מחליק קמטים, או שמפו המשיב צבע לשערות שיבה.

הלבנה

שימור

הגנה

מאחורי פורמולה WX

פורמולת WX המשלבת פלאוריד מחקה את התהליך הטבעי של זגוגית השן להשבת המינרלים וחיזוק השן. תהליך זה נקרא רה-מירליזציה, זאת כאשר החומר בא במגע עם השיניים היא מצפה את האמייל שנשחק במהלך השנים כתוצאה מהלבנות אגרסיביות, גיל, אוכל ושתייה חומצית – כמו קפה יין וטבק. ומעודד את השן לייצר את החומרים ממנה בנויה. ממש קולגן. 
הפורמולה בונה, מצפה את השיניים ומלבינה אותם!
ויורדיס לא אומרת לכם להפסיק עם ההרגלים שלכם כדי לשמור על השיניים לבנות ובריאות  – אלה, לעזור לכם לשמור על השיניים שלכם בריאות לאורך זמן למרות אותם הרגלים. 

אפשר להיות גאים בתוצאות

לפני

אחרי

לפני

אחרי