בלוג

הטכנולוגיות המתקדמות במאה ה-21 אינן פוסחות על עולם רפואת השיניים

טכנולוגיית WX מלבינה את השיניים ומגנה על השן מפני שחיקה חומצית וחורים ראשוניים שנגרמים כתוצאה
מהלבנות אגרסיביות, מאכלים תעשייתיים ושתייה חומצית – כמו קפה יין וטבק.

לכל חיוך מגיעה הזדמנות שניה. וזו נקודת המוצא של חברת vVARDIS.

הפורמולה המיקרוסקופית של WX שפיתחה חברת ויורדיס, בשילוב עם פלואוריד, מייצרת שכבת הגנה טבעית לשן, משמרת ומשקמת את בריאותה ללא התערבות כירורגית. הפורמולה מטפלת ביעילות בכתמים ופיגמנטציה ומעצימה את יעילות הפלואוריד תוך יצירת אפקט מלבין. טכנולוגיית WX המגנה על השן מפני שחיקה חומצית, חורים ראשוניים והחזרה לשיניים את הלובן הטבעי שאבד במהלך השנים כתוצאה מהלבנות אגרסיביות, גיל, אוכל ושתייה חומצית – כמו קפה יין וטבק.

גולנר ווהאלי אביוארדי, מייסדות חברת ויורדיס (vVARDIS)
טכנולוגיית WX פותחה על ידי רופאות השיניים השוויצריות – גולנר ווהאלי אביוארדי, מייסדות חברת ויורדיס (vVARDIS), רופאות שיניים ומומחיות בינלאומיות לרפואת הפה ואסתטיקה אוראלית אשר זכו להכרה בינלאומית ופרסים על הישגיהן בתחום רפואת השיניים.

במהלך העשור האחרון חלו התפתחויות דרמטיות ברפואת השיניים הנובעות מהתפיסה כי בדיוק כמו כל איבר אחר בגופינו גם על השיניים שלנו יש לשמור ולהגן מפני הדרדרות ושחיקה.

כיום ידוע לכל כי לשיניים הטבעיות שלנו אין תחליף.
השן הטבעית תמיד טובה יותר מהחומר המלאכותי ורופאי שיניים בכל העולם כיום פועלים יותר ויותר על פי הקו המנחה של שימור ושיקום השן על פני החלפתה בשתלים וכתרים. הדבר נכון גם להלבנת שיניים וציפויים. לטיפולי הלבנת שיניים העושים שימוש בחומרים כימיים עלולות להיות השפעות שליליות על השן, רגישות ואפילו עששת במקרים בהם חומר ההלבנה בריכוז חומצי גבוה. ציפויי שיניים על ידי כתרים מצריכים שיוף מאסיבי של השן הבריאה לצורך הקטנתה – בדרך זו השן הבריאה נשחקת לשווא עד למידה של כ-75 אחוזים.

מוצרי חברת vVARDIS פותחו מחומרים נקיים וטבעוניים אשר אינם מכילים  SLS, פרבנים ומימן על-חמצני, המוצרים כשרים ומתאימים גם לנשים בהריון.
הפורמולה משמרת את השן, מגנה עליה מפני עששת ומחזירה את השן ללובן הטבעי שלה – ובכך מהווה פתרון מהפכני, חדשני להלבנת והגנת השיניים, הראשון מסוגו שאף מטיב עם השן.

ויורדיס לא מתכוונת לומר לכם לא לשתות קפה, יין, להשתמש בטבק, או לאכול אוכל/לצרוך לשתייה בעלי ריכוז חומציות גבוה וגם היא לא מתכוונת לומר לכם לא לעשות הלבנה אגריסיבית. 

אך היא מבינה את חשיבות הבטחון שלנו שמתבטא בחיוך. 

מוצרי ויורדיס מעשירים את השיניים, יוצרים אפקט הלבנה, עוזרים לסתום ולהגן מפני חורים ראשוניים בשיניים בכך גורמת לשיניים שלכם לחדש את האמייל של עצמן.

כך שאם כבר בחרתם להזיק לשיניים, לפחות תטפלו בהן בצורה שתשאיר לכם את החיוך לבן ובריא לאורך זמן! 

והטכנולוגיה הזו נגישה לכם עכשיו לטיפול יום יומי בשיניים, ומשולבת במשחת השיניים מי הפה והג'ל – שבו הריכוז הגבוה ביותר של הנוסחה.

שתוכלו לחייך תמיד בביטחון! 

המוצרים בערכת ויורדיס

עם כל הטכנולוגיות החדשות העומדות לרשותנו כיום, אין סיבה לכך שאנשים יתפשרו על בריאות ואסתטיקת השיניים. במיוחד כשהם יכולים להתנסות במוצרים לשימוש ביתי, בזמנם הפנוי, בנוחות וללא כאבים.

טכנולוגיית WX מבוססת על חומרים טבעיים, לא נוסתה על בעלי חיים, ומהווה את החידוש המשמעותי הראשון ברפואת שיניים מזה 60 שנה ונתמכת במעל 200 מחקרים קליינים!.

"העיקרון המנחה בפורמולת WX הוא לחקות את הטבע," אומרת ד"ר האלי אביוארדי, "על ידי ההבנה כיצד השיניים שלנו צומחות, בשילוב עם פלואוריד, פורמולת WX עוזרת להגן על אמייל השן מפני שחיקה חומצית, ומפני חורים ומהווה שילוב מוצלח ביותר של רכיבים עבור השיניים שלכם".

ד"ר גולנר אביוראדי מוסיפה: "זו פריצת הדרך המשמעותית ביותר בתחום רפואת השיניים בששת העשורים האחרונים מאז גילוי הפלואוריד."

"פורמולת WX בעזרת פלואוריד, מחמשת את השיניים בשכבה מגנה המעודדת את חידוש האמייל באופן טבעי. לפי כך, ניתן להשתמש בפורמולה על שיניים רגישות. החל מהשימוש הראשון, הפורמולה מעניקה תחושה של ניקוי שיניים מקצועי".

"הפורמולה הופכת את שכבת האמייל לחלקה בעוד כמות מיקרוסקופית של קריסטלים המצויים בפורמולת WX משקפת את האור. מוצרי vVardis המכילים את פורמולת WX פועלים באופן עדין, ועל כן ניתן להשתמש בהם גם על כתרים מחרסינה ומילויים. הפורמולה מעניקה חיוך לבן, בוהק וללא רבב".

עדיין לא מאמינים? תצללו לעוד 2 דקות סרטון

Back to list