בלוג

הלבנת שיניים ביתית זה vVARDIS גם ד”ר ע. בשארה ממליץ – פורמולה WX

הלבנת שיניים אגרסיבית עלולה להזיק לציפוי השן. חברת "ויורדיס" מתמקדת במוצרים טבעיים המשקמים את השן ועושים לה תהליך "אנטי אייג'ינג" כולל הלבנה בריאה

vVARDIS

בשיתוף vVARDIS

הלבנת שיניים הוא אחד מטיפולי האסתטיקה הכי מבוקשים בישראל באחרונה, בעיקר על ידי הקהל הנשי.

למרות שלעיתים מתקבלות תוצאות יפות לעין, הרי שבחלק מתכשירי ההלבנה יש חומרים אגרסיביים שגורמים לנזקים בציפוי השן.

שיטות הלבנת השיניים הישנות מכילות מימן על-חמצני בריכוז 0.5 % עד 6%.

התפקיד של החומרים הללו הוא לשבור את הכתמים השונים שנוצרו על השיניים לחתיכות קטנות, וכך בהדרגה להבהיר את גוון השיניים.

הפעילות האגרסיבית של החומרים פוגעת לעיתים בציפוי השן ולכן חלק מהנשים התלוננו כי השיניים שלהן הפכו לרגישות יותר, וחלק אחר העידו על גירוי שחשו בחניכיים. לעיתים הלקוחות של הלבנת השיניים המסורתית זקוקות לטיפול משקם לשיניים שניזוקו.

חברת “ויורדיס” השוויצרית פיתחה פטנטים מהפכניים  שפותרים בעיית חורים קטנים ומשקמים את השן בצורה טבעית ובשימוש יומי קליל.

בין יתרונות השימוש במוצריה, מצליחה  vVARDIS  להבהיר את השיניים על ידי ערכה להלבנת שיניים טבעית בצורה בטוחה וללא כל נזק. למוצרים יש תקני בטיחות של משרדי הבריאות המובילים בעולם והחברה אף זכתה בפרסי עיצוב מרשימים בתחרויות עולמיות.

השימוש היומי במוצרים אינו פולשני ולא גורם לכאב. ההבהרה נעשית בצורה נעימה וחלקה ומטפלת בכתמים ובנזקי עישון בעזרת פורמולת WX  המאפשרת תוצאה סופית יוצאת דופן נפלאה.

הפורמולה של vVARDIS טמונה בתוך ג’ל מיוחד ממוצרים טבעוניים שאינם מכילים פרבנים והידרוג’ן פרוקסיד (מימן על-חמצני). התהליך של הפורמולה הזו למעשה ממלא את הסדקים שקיימים בשיניים  ומדמה את התהליך הטבעי של בניית זגוגית השן, בדיוק כפי שזו נוצרה בגיל צעיר.

כך השיניים מקבלות את ציפוי ההגנה (אמייל) שלהן מחדש כמו גם את המינרלים החיוניים לה בדרך למראה שיניים נקי, נוצץ ובריא, ללא כתמי עישון, לכלוך או פיגמנטציה.

וזהו לא ההבדל היחיד. בניגוד לכל שיטות הלבנת השיניים הביתיות האחרות הקיימות היום בשוק, בג’ל הלבנת השיניים של vVARDIS ניתן לעשות שימוש באופן קבוע גם לבעלי חניכיים רגישות, או שיניים עם כתרים קרמיים, למינטים ומילויים שונים.

vVARDIS

גם רופאי השיניים מורידים את הכובע ומשבחים

ג’ל הלבנת השיניים המהפכני של vVARDIS לא חמק מעיניהם של רופאי השיניים בישראל. ד”ר בשארה ע. הבעלים של מרפאות שיניים בתל-אביב ובכפר סבא מעיד: “כחלק מהטיפול שאני מעניק לפציינטים שלי, אני מחלק את הערכות של ויורדיס כך שהם יוכלו לעשות שימוש בג’ל להלבנת השיניים מהבית. התגובות שקיבלתי מהם היו פנטסטיות, על שיפור בהיגיינה ובגוון של השיניים תוך זמן קצר”.

רוצים לדעת איך זה עובד?

Back to list