בלוג

כיצד מראה השיניים משפיע על הביטחון העצמי

כיום כבר ידוע לכל, כי היגיינת הפה והשיניים משפיעות על בריאות הגוף כולו, אך האם ידעתם עד כמה מראה השיניים משפיע על הביטחון העצמי?

כמה פעמים קרה לך שתאמת ראיון עבודה או דייט, ומבט חטוף במראה על מצב השיניים שלך גרם לך לבטל? שיניים שאינן אסתטיות, מוכתמות, צהבהבות, מלאות עששת, מקשות על חיי היום יום של הסובלים מכך ועל הביטחון העצמי.

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על הדרך בה אתה מרגיש עם עצמך, הוא איך שהשיניים שלך נראות. שיניים הן הדבר הראשון בו אנשים מבחינים, ולאסתטיקה של השיניים יש השפעה משמעותית, חברתית ומקצועית.

כאשר מכירים אדם חדש בין אם בפגישה עסקית או חברתית, בראיון עבודה, במפגש חברתי או בדייט, הדבר הראשון שאנו עושים הוא להציג את עצמנו ולחייך. החיוך הוא שער הכניסה. לחיוך אסתטי יש השפעה דרמטית על האופן בו נקבל או נדחה את האדם שמולנו ולכן השפעתו על הביטחון העצמי, הינה משמעותית. אנשים נוטים לקשר שיניים שאינן בריאות: מוכתמות, צהובות, מלאי עששת או חסרות, עם חוסר היגיינה ואורח חיים לא בריא, ולהפך – שיניים לבנות, בריאות ואסתטיות מעידות על היגיינה, ניקיון,  בריאות כללית טובה, חיוניות והצלחה.

לדימוי גוף שלילי יש השפעה ניכרת על הביטחון העצמי שלך. הביטחון וההערכה העצמית מושפעים מגורמים חיצוניים בשגרה, וכאשר אדם נדחה באופן תדיר, הביטחון העצמי שלו נפגע במידה רבה.

מחקר שנערך באוניברסיטת לידס, ביורקשייר, אנגליה, ביקש לבחון את השפעת האסתטיקה הדנטלית על הביטחון עצמי. תוצאות המחקר הראו כי צבע השיניים הוכיח את עצמו כמרכיב שגורם לחוסר שביעות הרצון הרב ביותר בקרב הנסקרים (60.8). 61.8% מהנשאלים דיווחו כי אינם מרגישים בטוחים מספיק לחשוף את שיניהם בזמן החיוך ויותר ממחצית מהנסקרים (50.4%) לא היו מרוצים מהחיוך שלהם. מעבר לכך, 80.5% מהנסקרים רצו לעשות טיפול שיניים אסתטי. מסקנת המחקר היתה שיש מתאם ברור בין אסתטיקה דנטלית והביטחון העצמי.

לאנשים עם חיוך יפה הרבה יותר קל להצליח בחיים. קל להם יותר למצוא עבודה וזוגיות ואף נמצא שהם אנשים מאושרים ובריאים יותר.

חיוך הוא דרך מקובלת חברתית להמחיש חברתיות ופתיחות. כשאתה מהסס לחייך, אנשים עשויים לחשוב שאינך ידידותי או שאינך רוצה באמת להכיר אותם. לרוב הם יפנו למישהו אחר, "חברותי" יותר. ההתרחקות שלהם משפיעה על הביטחון העצמי שלך וגורמת לך להרגיש שאחרים לא אוהבים אותך, כשבפועל, אתה זה שהרחקת אותם.

כשמצב השיניים שלך ירוד, הנטייה היא להתרחק מקצועיים, חברתיים, וזוגיים, ולהימנע מפעילות שגורמות לך אושר.

כיצד טכנולוגיית WX תשפר את מצב השיניים שלכם ותחזיר לכם את החיוך?

הפורמולה המיקרוסקופית של WX בשילוב עם פלואוריד, מייצרת שכבת הגנה טבעית לשן, משמרת ומשקמת את בריאותה, מטפלת ביעילות בכתמים ופיגמנטציה ומעצימה את יעילות הפלואוריד תוך יצירת אפקט מלבין. הפורמולה נמצאת בתכשירי חברת vVardis, ומאפשרת לך לשפר את מצב השיניים שלך בעצמך, בטיפול ביתי, ללא הוצאות כספיות עצומות. טכנולוגיית WX מגנה על השן מפני שחיקה וחורים ומחזירה לשיניים את הלובן הטבעי.

איך זה עובד?

שימוש קבוע ורציף במוצרי החברה – סט לטיפול בשיניים, משחה להלבנת שיניים, ג'ל הלבנה ומי פה, יעלימו בהדרגה את הכתמים בשיניים שלכם, יסייעו במניעת פיגמנטציה ועששת, ויחזירו את הצבע הטבעי הלבן והיפה של השן.

הפורמולה המיקרוסקופית של WX בשילוב עם פלואוריד, מייצרת שכבת הגנה טבעית לשן, משמרת ומשקמת את בריאותה ללא התערבות כירורגית. הפורמולה מטפלת ביעילות בכתמים ופיגמנטציה ומעצימה את יעילות הפלואוריד תוך יצירת אפקט מלבין.

מוצרי חברת vVardis פותחו מחומרים נקיים וטבעוניים אשר אינם מכילים  SLS, פרבנים ומימן על-חמצני, המוצרים כשרים ומתאימים גם לנשים בהריון.

פורמולת WX היא המצאה פורצת גבולות, ורסטילית, הרשומה בפטנט על ידי האחיות אביוארדי. ונחשבת לפורמולה היחידה מסוגה המשלבת יעילות ומספר רב של תועלות. נוסחת ה- WX אקסקלוסיבית לחברת  vVardis ונמצאת במרבית התכשירים של המותג.

הפורמולה משמרת את השן, מגנה עליה מפני עששת ומחזירה את השן ללובן הטבעי שלה – ובכך מהווה פתרון מהפכני, חדשני להלבנת והגנת השיניים, הראשון מסוגו שאף מטיב עם השן.

קולקציית המוצרים של vVardis לטיפול בכתמים והחזרת הלובן הטבעי של השיניים:

סט לטיפול בשיניים מנטה עדינה | סט לטיפול בשיניים מנטה חזקה

ארבעת מוצרי הדגל של החברה במארז אחד יפה ומהודר, מועשרים בנוסחת ה-WX הבינלאומית הרשומה בפטנט. מלבין שיניים רגילות, כתרים וציפויים.

משחה להלבנת שיניים מנטה עדינה

משחה להלבנת שיניים מנטה חזקה

ג'ל להלבנת שיניים Aletsch

מי פה מעשירים Weissbad מנטה עדינה

מי פה מעשירים Weissbad מנטה חזקה

מברשת שיניים מעץ Rheinholz סט להלבנה

מברשת שיניים מעץ Rheinholz סט עדין

בישום פה Sils הדר רענן

בישום פה Sils מאסק מעורר

בישום פה Sils עלי כותרת בוהקים

כלל מוצרי חברת vVardis תוצרת שווייץ, ברי-קיימא, טבעוניים וכשרים, ולא נוסו על בעלי חיים.

Back to list