בלוג

שרק תחייכו

מוצרים ראשונים מסוגם לשיניים שמשלבים הגנה ממזיקים והיגיינת פה

אם בא לכם לחייך אז כדאי שתקראו

תמיד חלמתם על חיוך מלא בשיניים בוהקות ובריאות עם הבל פה רענן, שיוסיף לכם עוד קצת לתחושת הביטחון העצמי והרבה להיגיינת הפה?

עכשיו תוכלו לחייך בפה מלא!

פיתוח חדש ומרענן במיוחד, של המותג השוויצרי ויורדיס – נחת בארץ.

פורמולת WX, המרכיב העיקרי בכל אחד ממוצריה של החברה, נחשבת לתגלית מרעישה, בעולם הרפואה האוראלית. הפורמולה מחקה את התהליך הטבעי של בניית השן (רה מינרליזציה), ובכך מבטיחה שיניים בוהקות, תוך כדי טיפול מניעתי.

הפורמולה שפותחה על ידי רופאות השיניים השוויצריות, הלה וגולנר אביוארדי , הינה פריצת הדרך המדעית, החשובה ביותר, בתחום רפואת השיניים, מאז גילוי הפלואוריד שנתגלה לפני כמעט 60 שנה!

יש בשביל מה לחייך

תחום האסתטיקה הדנטלית, הפך בשנים האחרונות למבוקש ביותר. שיניים לבנות ובריאות, הפכו לסמל סטטוס שמעיד על הצלחה, אסתטיקה מוקפדת וסגנון חיים בריא.

כמעט ואי אפשר ללכת ברחוב מבלי להיתקל במכרים/חברים/קולגות שאינם עוברים או עברו, הליך דנטלי אסתטי כלשהו, בין אם זה יישור שיניים, ציפוי או הלבנה.

הרשתות החברתיות האיצו את הביקוש לשיניים צחורות, מהסיבה הפשוטה שיותר ויותר מאיתנו מעלים את עצמם ברשתות וחושפים את עצמם לקהלים רחבים. 

מי לא רוצה להראות במיטבו אל מול קהל העוקבים, חבריו וסובביו בכלל?

הרפואה הדנטלית זיהתה את הפוטנציאל והחלה להציע טיפול בציפוי שיניים- שהוא בעצם טיפול רפואי לכל דבר, לא פשוט – ומאוד יקר.

במקביל בתי המרקחת ברחבי העולם, התמלאו בתכשירי הבהרה לשיניים, המבוססים על מלחים וחומצות במינונים גבוהים ומבטיחים שיניים לבנות יותר.
ובפועל חומרים אל ו- כלל אינם בריאים ואף מזיקים לשיניים וההלבנה אינה באמת משמעותית
ולרוב לא תחזיק לאורך זמן.

עכשיו כל זה השתנה עם התגלית החשובה של  האחיות אוביוארדי, רופאות השיניים השוויצריות. 

יותר אין צורך לעבור הליכים רפואיים פולשניים בציפוי השן או להזיק לשיניים שלנו עם תכשירי מדף עמוסים בחומצות.

הכירו את פורמולת WX המהפכנית

פורמולת WX הינה פורמולה פורצת דרך, בינלאומית, הרשומה בפטנט על ידי האחיות אביוארדי. הפורמולה, אשר מהווה פתרון מהפכני, חדשני, להחזרת השן ללובן טבעי והגנה על השיניים, הינה רכיב מרכזי במוצרי vVARDIS . 

WX היא הפורמולה הראשונה בעולם שמטיבה עם השן. הפורמולה היא אחת מהתגליות המרעישות ביותר בעולם טיפולי השיניים ונכון להיום, אין עוד מוצר דומה לה בשוק. 

פורמולת WX המשלבת פלאוריד, מחקה את התהליך הטבעי של זגוגית השן להשבת המינרלים וחיזוק השן. ומגנה על השן מפני שחיקה חומצית וחורים. 

כבר בשימוש הראשון במוצרי vVARDIS  המשלבים את הפורמולה, תקבלו אפקט של ניקוי שיניים מקצועי. הפורמולה מחליקה את זגוגית השן, באמצעות קריסטלים מיניאטורים המחזירים ומשקפים אור ובכך משווה מראה בוהק ובריא יותר.

המוצרים בריאים ומועילים עד כי ניתן להשתמש בהם בבטחה באופן יום יומי, ואפילו מסייעים בהפחתת רגישות בחניכיים. ניתן להשתמש על כתרים קרמיים, מילויים שונים, וכמובן גם על שיניים בוהקות וללא רבב – חיזוק השיניים ובריאות חלל הפה מעולם לא היה נגיש יותר בשימוש הביתי והיום יומי. 

השימוש במוצרים המכילים את הפורמולה, יבטיח לכם טיפול הגנה לאנטי אייג'ינג לשיניים

והפחתה משמעותית בביקור אצל רופא השיניים שלכם.