בתקשורת

מאקו כסף

חדש על המדף: 10 המוצרים הכי מסקרנים של השבוע

קולקציית החגים של מותג האיפור M.A.C, בושם חדש לגבר, ליקרים על בסיס גראפה, תה צא'י בטעם קרמל מלוח, צ'יפס בטטה, מותג טיפוח קוריאני לעור זוהר, מותג טיפוח צרפתי על בסיס צמחי ים, שוקו לטבעונים או רגישים ללקטוז, נשכנים לתינוקות בצורת ירקות, שמן גוף מרגיע ומשחת שיניים שגם מלבינה אבל גם סותמת חורים. אלו 10 המוצרים הכי מסקרנים של השבוע

חברת vVARDIS בבעלותן של רופאות השיניים השוויצריות המפורסמות, ד״ר האלי וד״ר גולנר אביוארדי משיקה סדרת מוצרים בעלת פורמולת WX ייחודית וראשונה מסוגה, הרשומה בפטנט עולמי, מחזירה לשיניים את הלובן הטבעי ומסייעת לא רק במניעת עששת אלא גם בחיסולה.

הפורמולה היא אחת מהתגליות המרעישות ביותר בעולם טיפולי השיניים מאז גילוי הפלאוריד בשנות הארבעים והיא יחידה מסוגה לסתימת חורים ראשוניים ו-Anti Aging של השן.

משחת השיניים קיבלה אישור FDA ראשון מסוגו לסתימת חורים ראשוניים. השימוש במוצר מהווה טיפול מניעתי לחורים קטנים שעלולים להתפתח, ולדרוש טיפול רפואי. מברשת השיניים שזכתה בפרס עיצוב עולמי , עשויה מעץ אשור שוויצרי בשילוב חומרים טבעיים בלבד תוך שימוש בארגונומיקה מדויקת למניעת הברשת יתר ולחץ .

ערכה של vVardis  בטעם מנטה עדין הכוללת : ג'ל להלבנה שיניים  Aletsch 2 מיל', מי פה מעשירים wessbad 100 מיל', מ משחת שיניים מלבינה Edelweisss65 גרם ומברשת שיניים Reinholz

מחיר: 620 שקלים, ג'ל להלבנה שיניים  Aletsch 2 מיל' – 370 שקלים. ניתן להשיג אצל רופאי השיניים המובחרים ובאתר.

https://www.mako.co.il/finances-consumer/products-review/Article-02ec1452933cd71027.htm

Back to list