פורמולה WX

פורמולת WX המשלבת פלאוריד מחקה את התהליך הטבעי של זגוגית השן להשבת המינרלים וחיזוק השן. תהליך זה נקרא רה-מירליזציה,

זאת כאשר החומר בא במגע עם השיניים היא מצפה את האמייל שנשחק במהלך השנים כתוצאה מהלבנות אגרסיביות, גיל, אוכל ושתייה חומצית – כמו קפה יין וטבק. ומעודד את השן לייצר את החומרים ממנה בנויה, מעשירה, מצעירה אותה ועוזרת לה לחדש את עצמה. ממש כמו קולגן. 

פורמולה WX רשומה בפטנט עולמי ע"י אחיות אביוארדי וקיבלה אישור FDA וCE על אנטי אייג'ינג וסתימת חורים ראשוניים בשיניים. 

 

מועילה להגנת השיניים

מחורים ראשוניים בשיניים (עששת) סובלים בהערכה כ97% מהאוכלוסייה. ולרוב כשהולכים לרופא השיניים או שקודחים ויוצרים חור גדול כדי לסתום אותו, או שחוזרים הביתה ומחכים שיגדל עוד, לכדי חור שמאפשר קדיחה. 

כאן מוצרי ויורדיס נכנסים לתמונה – עם פורמולה WX שהנה רכיב מרכזי בכל מוצרי החברה. ויורדיס היא מוצר הביניים שמטפל בחורים הראשוניים, ל"חיים נטולי מקדחות לדורות הבאים". 

מהפכה בהלבנה

המוצרים שלנו לא רק מטפלים בעששת יש להם יתרונות רבים כמו: הפחתת רגישות בשיניים, אנטי אייג'ינג לשיניים – חידוש השן בצורה טבעית בעזרת עידוד חידוש האמייל של השן, טיפול בכתמים ונזקים שונים, תחושת ניקוי מקצועי, והלבנה!

הלבנה כיום בשוק ניתן לעשות אצל רופאי השיניים או בעזרת מוצרים אחרים שמכילים לרוב חומרים שפוגעים בשיניים, כמו הידרוג'ן פרוקסייד (מי-חמצן), כלור, לייזר, אינפרא וכדומה. 

חיוך מיליון דולר

אם בדקתם על הלבנות מכל מיני סוגים – אולי תתקלו במידע שאתם כבר מכירים.

ישנן 3 דרכים להלבנת השיניים בצורה לא טבעית בשוק. 

מוצרי ההלבנה שניתן למצוא היום בעיקר בשווקים בחו"ל שאסורים לשימוש בישראל ע"י משרד הבריאות. זאת בעקבות חומרים כימיים פעילים שיכולים להזיק מאוד לשיניים. הנפוץ ביותר הוא הידרוג'ן פרוקסייד (מי-חמצן).

קיימים בין היתר גם מוצרים שכן יש להם אישור לשיווק ע"י משרד הבריאות ונמכרים ברשתות המוכרות. בהם ישנה כמות נמוכה מאוד של חומר פעיל (בין 0.5%-6%)
ולטווח ארוך כמובן שזה משפיע על טיב האמייל שלכם, אך משפיע כמו השינוי שתראו – שהוא לא כל כך גבוהה בדרך כלל. 

שאר החומרים הכימיים שיוצרים את אפקט ההלבנה ועושים אצל אנשי מקצוע בלבד, אומנם מבוקרים, אך לחלוטין אינם מטיבים עם אמייל השן. 

החומר הכימי חודר לשיניים ויוצר חורים קטנטנים כדי לעשות הלבנה-בליצי'נג מבפנים. וכך קיבלתם חיוך לבן מיליון דולר. 

לטווח ארוך מי שמכיר ועושה זאת כבר תקופה – השיניים מכיוון שחומר הכימי חושף אותן יותר לנזקים, נפגמות עוד יותר, כך שאם חיפשתם הלבנה לתמיד, דעו שתצטרכו לתחזק זאת בין חצי שנה לשנה וחצי תלוי בשיניים. ואם בחרתם בהליך חד פעמי, השיניים שלכם בטווח ארוך יראו פחות טוב ממה שהיו לפני. 

אז מה הפתרון?

ויורדיס לא מתכוונת לומר לכם לא לשתות קפה, יין, להשתמש בטבק, או לאכול אוכל, לצרוך לשתייה בעלי ריכוז חומציות גבוה וגם היא לא מתכוונת לומר לכם לא לעשות הלבנה אגריסיבית. 
אך היא מבינה את חשיבות הבטחון שלנו שמתבטא בחיוך. 

מוצרי ויורדיס מעשירים את השיניים, יוצרים אפקט הלבנה, עוזרים לסתום ולהגן מפני חורים ראשוניים בשיניים בכך גורמת לשיניים שלכם לחדש את האמייל של עצמן.

כך שאם כבר בחרתם להזיק לשיניים, לפחות תטפלו בהן בצורה שתשאיר לכם את החיוך לבן ובריא לאורך זמן! 

והטכנולוגיה הזו נגישה לכם עכשיו לטיפול יום יומי בשיניים, ומשולבת במשחת השיניים מי הפה והג'ל – שבו הריכוז הגבוה ביותר של הנוסחה.

שתוכלו לחייך תמיד בביטחון! 

לקוחות ממליצים